Information

Tomi Aho, direktör för tävlingen
tomi.aho@raseko.fi, mobil +358 (0)44 705 7461

Sari Buss, operativ direktör för tävlingen
sari.buss@raseko.fi, mobil +358 (0)40 535 6626

Eija Lamsijärvi, Mathantverk i Finland rf ordförande
FM@mathantverkarna.fi, mobil +358 (0)40 056 6739

Heidi Ruusumo, seminarium arrangemang
heidi.ruusumo@raseko.fi, mobil +358 (0)44 705 7631

Eira Lipponen, Närmatsmarknaden
eira.lipponen@raseko.fi, mobil +358 (0)44 705 7440

Marjo Rinne, kommunikation
marjo.rinne@raseko.fi, mobil +358 (0)44 705 7605

Bettina Haavisto, kommunikation
bettina.haavisto@raseko.fi, mobil +358 (0)44 705 7434

Sociala media

Följ oss på Facebook.
Delta i diskussion #mathantverk2020