Lisätietoja

Tomi Aho, kilpailunjohtaja 
tomi.aho@raseko.fi, puh. +358 (0)44 705 7461

Sari Buss, kilpailun operatiivinen johtaja 
sari.buss@raseko.fi, puh. +358 (0)40 535 6626

Heidi Ruusumo, seminaarijärjestelyt
heidi.ruusumo@raseko.fi, puh. +358 (0)44 705 7631

Eira Lipponen, FarmersMarket-ruokamarkkinat
eira.lipponen@raseko.fi, puh. +358 (0)44 705 7440

Marjo Rinne, viestintä 
marjo.rinne@raseko.fi, puh. +358 (0)44 705 7605

Bettina Haavisto, viestintä
bettina.haavisto@raseko.fi, puh. +358 (0)44 705 7434

 

Tutustu myös Artesaaniruoka Suomessa ry:n toimintaan ja liity jäseneksi.

Sosiaalinen media

Seuraa kilpailuun liittyviä asioita Facebookissa.
Osallistu keskusteluun somessa #artesaaniruoka2020.